KONST / Litografier / Färglitografi 12113135
nr 1211 3135
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 220/230, motivet: 19x26 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:56:11
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
22 okt
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström